Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 23.08.2019, 19:18 
Меню сайту
Радіо Fm
Віконце природи
Новини NASA
Новини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Історія школи

Започаткувала свою діяльність школа у 1913 році. Школа, яка діяла до 1913 року  містилася в одній загальній кімнаті, в якій були різні групи за віком і знаннями. У школі всі заняття вів один учитель, який обирався  громадою. Приміщення школи було старим і тісним, тому побудували нове . Вчителем обрали Соломаху Петра Панасовича.


У 1914 році розпочалася війна. Багатьох мобілізувати до війська, в тому числі  директора школи Діюка Антона Антоновича. Навчання порушилося. Потім революція. У 1924 році на базі земської школи відкрити семерічку, яка у 1936 році переросла в середню школу.


У 1941 році розпочалася Велика Вітчизняна війна, і школу було закрити. За переказами людей, які жили в селі у  воєнні роки , приміщення Моринської середньої школи  займав кущовий управитель – німець Богшайпер. Весною 1944 року навчання в школі було відновлено. Вона була семирічною, а  в 1950 році переросла в середню.

 


 

З листопада 1987 року школі було присвоєно  ім’я Героя Радянського Союзу – Анатолія Порфировича Харковця, а  в жовтня цього ж  року – відкрито меморіальну дошку, в 1989 році на території школи збудовано погруддя А.П. Харковця. З 1 вересня 1993 року школа набула статусу спеціалізованої сільськогосподарської школи.


 Поряд з предметами загальнодержавного рівня учні вивчають предмети професійно – технічного циклу : столярні, слюсарну справу, основи кулінарії, українську вишивку, основи агровиробництва, електротехніки, в’язання, швейного виробництва.Навчання у 11 класі завершується комбінованим екзаменом з трудового навчання, результати якого заносяться в атестат про середню освіту.

 

 

 

 

 

Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz